В Україні стартують продажі бензоелектричної моделі Н6 HEV

07.04.2023

HAVAL H6 HEV вже в Україні і ви можете його придбати. Авто, яке змінить ставлення до гібридних моделей та дозволить зробити перші кроки до комфортного переходу на нові джерела енергії.

HAVAL H6 HEV отримав все найкраще від попередника та багато нових переваг, щоби задовольнити потреби вибагливих клієнтів. Модель, що має всі інноваційні плюси Н6 третього покоління, які одразу ж зроблять вашу подорож особливою. Потужний всередині, вишуканий зовні, і з смарт-системою, яка дбає про вас:

  • Опція автоматичного паркінгу, що показує всі перешкоди на шляху і може припаркуватися самостійно там, звідки потім буде зручно виїжджати.
  • Авто здатне розпізнавати знаки на дорозі та попередить вас, якщо раптом ви пропустите якийсь на шляху. Якщо виникне ризик екстремальної ситуації чи можливої дорожньо-транспортної пригоди — система зможе автоматично увімкнути гальмо.
  • Ви отримаєте новий досвід автономного водіння рівня L2, який зробить ваше керування легким, приємним та безпечним.

Авто буде особливо комфортним для міста, тому що його технічні характеристики дозволяють мати однакову продуктивність і в заторах, і в потоці. Серце гібриду – високоефективний двигун 4B15D,  потужність якого становить 113 кВт, а крутний момент 233 Нм. Гібридна технологія забезпечила плавний хід та кращу маневровість моделі на дорозі, тому ви будете готові навіть до неочікуваних обгонів чи гальмування.

І ще одна важлива особливість: HAVAL H6 HEV одночасно солідний, як SUV високого класу, але й економний, бо дозволяє заощаджувати від 35 % до 50 % на витраті пального.

Робота двигуна відбувається так: чиста електроенергія споживається на низьких швидкостях, а бензин та електроенергія комбінуються на середніх та високих. Що забезпечує відчутну економію палива та додає впевненості на дорозі, навіть, якщо пальне закінчиться швидше ніж трапиться заправка — можна використовувати електродвигун. Інтелектуальна система водіння Н6 HEV сама перемикає системи керування, щоби споживання пального та електроенергії було оптимізованим під той сценарій водіння, який зараз застосований.

Не можна залишити без уваги і стиль HAVAL H6 HEV, розробники зробили все, щоби автівка не лишилися непоміченою на дорогах. Решітка радіатора, як стилізація безмежної мережі, виглядає оригінально і по-новому, дійсно руйнуючи звичні уявлення про межі. Високий стоп-сигнал матричного типу, 19-дюймові легкосплавні колісні диски, які додають виразності загальному вигляду авто.  Підкреслена бічна лінія та яскраві декоративні накладки для того, щоби підкреслити естетику машини.  Внутрішній простір, який зумів об’єднати стриману елегантність та переваги провідних технологій комфорту. 4 високочастотні динаміки + 4 низькочастотні динаміки + DTS система автоматичного налаштування звуку, підігрів та вентиляція передніх сидінь, 10,25-дюймова цифрова панель приладів та 12,3-дюймовий сенсорний екран мультимедійної панелі. Все продумано до дрібниць, щоби автівка виглядала солідною не тільки на дорозі, а й відповідала своїй статусності всередині.

Так, HAVAL H6 HEV поєднав те, що, здавалося, неможливо поєднати: вишуканий стиль, потужність, смарт-керування, безпеку високого рівня та економічність.

І на додачу, купуючи HAVAL H6 HEV ви отримаєте гарантію від виробника на 5 років або 100 000 км пробігу. Обрати свій HAVAL Н6 Ви можете звернувшись до офіційного дилеру HAVAL Аеліта.

Адреса салону: м. Дніпро,вул. Івана Езау,16

+380675000234

Менеджер Вадим: +380676323121

 

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua