Наші пропозиції щодо автолізингу

Якщо ви шукаєте найкращі пропозиції щодо покупки нових автомобілів в Україні, то ви потрапили у потрібне місце. У нас є широкий спектр пропозицій щодо бізнесу та особистого лізингу нових автомобілів, всі вони є в наявності та доступні для швидкої доставки.

Ми допоможемо знайти ідеальний варіант для вас. А з цієї статті ви зможете дізнатися, чому лізинг може бути найкращим способом придбати нове авто!

Що таке лізинг?

Лізинг – це довгостроковий договір оренди, зазвичай на два, три чи чотири роки. Коли людина бере авто в оренду, юридичним власником машини залишається лізингодавець. Право власності на авто переходить до лізингоодержувача лише після повного розрахунку з компанією – на відміну від кредиту, де заставне майно належить клієнту після сплати первісного внеску.

Інші переваги лізингу оренди автомобіля:

  • Фіксована щомісячна оренда
  • Невеликі початкові витрати
  • Немає проблем із амортизацією
  • Включений дорожній податок

Укладаючи договір лізингу ви вибираєте бажаний автомобіль, суму авансу, тривалість, а потім вносите фіксовану щомісячну плату за використання транспортного засобу.

Що відбувається після закінчення договору оренди автомобіля?

Після закінчення договору оренди автомобіль заберуть із дому або з робочого місця безкоштовно. Це як повернути ключі домовласнику, коли ви переїжджаєте.

Якщо ви повертаєте автомобіль у хорошому стані і дотримуєтеся пробігу, узгодженого на початку контракту, вам більше нічого буде платити, і ви зможете взяти інший автомобіль у лізинг, якщо захочете.

Наші найкращі пропозиції щодо лізингу нових автомобілів регулярно змінюються, а це означає, що ми постійно оновлюємо наші пропозиції щодо величезного асортименту нових машин.

Дешевше купити чи орендувати машину?

Лізинг автомобілів є альтернативою – і часто дешевшим – рішенням для отримання нового автомобіля за допомогою банківської позички. Ви можете користуватися всіма перевагами водіння нового автомобіля, але вам не потрібно турбуватися про амортизацію, тому що ви не володієте автомобілем.

Основні переваги лізингу авто

Оренда автомобіля дає вам кілька переваг, яких покупка автомобіля просто не може дати. З величезним асортиментом нових автомобілів, доступних для оренди, ви можете керувати автомобілем із високими характеристиками, не сплачуючи високу ціну, на яку ви могли б розраховувати.

АЕЛІТА СПІВПРАЦЮЄ З ПРОВІДНИМИ ЛІЗИНГОВИМИ КОМПАНІЯМИ УКРАЇНИ:


OTP Leasing – фінансуємо майбутнє!

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua