НОВИЙ СЕЗОН – НОВІ ПРИГОДИ. ПІДГОТУЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ MITSUBISHI ДО ЗИМИ.

22.12.2021

З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Новий сезон – нові пригоди» (далі – Акція). Для комфортних поїздок зимовими сніговими дорогами рекомендуємо підготувати свій автомобіль заздалегідь, а також скористатися спеціальною пропозицією – вигодою на запчастини, оливи та аксесуари від виробника до 20%*.

Спеціальні ціни діють саме на ті запчастини, технічні рідини та аксесуари, які найбільш потрібні під час підготовки автомобіля до зимової експлуатації в умовах низьких температур та поганих доріг. Так, вартість оригінальної акумуляторної батареї Mitsubishi Motors складе 3333 грн.** замість 4821 грн**, охолоджувальна рідина буде коштувати 869 грн.** замість 1239 грн.** за 5-літрову каністру, а комплект гумових килимків на Outlander обійдеться Вам у 1899 грн.** замість 2251 грн.**

Завчасна підготовка автомобіля допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й забезпечить безпеку на дорозі під час водіння у складних зимових умовах. А обслуговування в офіційного дилера Mitsubishi Motors зі встановленням саме оригінальних запасних частин та аксесуарів надасть додаткові переваги:

– офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмеженнь щодо пробігу),

– легальне походження зі сплатою всіх податків та митного збору,

– наявність сертифікатів відповідності.

 

Вказана спеціальна пропозиція поширюється на запасні частини, технічні рідини та аксесуари до автомобілів Mitsubishi. За детальною інформацією звертайтесь до філії ПП «Аеліта» – офіційного дилера Mitsubishi Motors в Україні

 

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі – акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.12.2021 р. до 28.02.2022 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), розмір вигоди, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Ця пропозиція не є публічною офертою.

**Ціни розраховані станом на 01 грудня 2021 р. та є рекомендованими роздрібними та можуть змінюватися у період дії спеціальної пропозиції. Вказані ціни включають ПДВ.  Остаточні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ  «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2023 © aelita.ua