Модельний ряд JAGUAR
Новини JAGUAR
Контакти автосалону JAGUAR

ПРО JAGUAR

Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великій Британії. Багато моделей Jaguar стали світовою легендою та законодавцями спортивного стилю. Останні вісім десятиліть можна простежити формування деяких ключових елементів дизайну. Саме вони роблять сім'ю Jaguar такою відомою.

Компанія переосмислює майбутнє сучасної розкоші у презентації нових концепцій, виражених сучасними преміальними автомобілями Jaguar. Головним пунктом стратегії Jaguar Land Rove є електрифікація брендів під чіткими індивідуальностями.
Великобританія завжди відрізнялася креативністю, тому дизайн Jaguar та інновації дуже актуально відбивають британський дух.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД JAGUAR

• JAGUAR I-PACE – це електромобіль, що виходить за рамки усталених стереотипів. Ягуар Ай-Пейс є володарем нагород "Автомобільний дизайн року", "Найкращий у світі автомобіль року", "Автомобільний дизайн року".
• JAGUAR F-PACE є одним із найлегших автомобілів у своєму класі. Ягуар Ф-Пейс – це ідеальний баланс бездоганного плавного ходу та спортивної динаміки.
• JAGUAR E-PACE уособлює ДНК Jaguar. Ягуар Ф-Пейс – це гармонійне поєднання між рухливістю та комфортом, він поєднав динаміку спортивного автомобіля з комфортом, орієнтованим на водія та пасажира.

JAGUAR ЦЕНТР У ДНІПРО ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР AELITA PREMIUM

Офіційний дилер центру Ягуар Ленд Ровер у Дніпрі та Дніпропетровській області – гостинний та просторий автосалон Аеліта Преміум, який пропонує майбутнім власникам Jaguar не лише оглянути преміальне авто, а й спробувати його на тест-драйві. Завітайте до нашого автоміста за адресою: м. Дніпро, вул. Яснополянська.

 

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЯГУАР У ДНІПРО

Офіційний, сертифікований заводом-виробником, сервісний центр Jaguar Land Rover – гарантія якості та висококваліфіковані спеціалісти. У нас ви можете купити оригінальні запчастини та аксесуари для автомобіля Jaguar, а також отримати якісні послуги з проходження ТО та комплексної перевірки.
Переваги офіційного сервісного центру Jaguar у Дніпрі:
● Висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання від виробника.
● Спеціалізоване обладнання від заводу виробника.
● 13 років практичного досвіду роботи з Jaguar Land Rover.
● Практичний досвід роботи з електроавтомобілями.
● Ремонтні та відновлювальні роботи будь-якої складності, з гарантією.
● Якісні послуги з проходження технічного обслуговування та комплексної перевірки.
● Постійна підтримка ремонту та обслуговування автомобілів.
● Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
● Оригінальні запасні частини.
● Якісне регламентне обслуговування автомобілів Ягуар. Проводимо обов'язковий комплекс робіт, який необхідний для утримання автомобіля у відмінному технічному стані та для запобігання виникненню різних аварійних ситуацій.

Офіційний сервісний центр "Ягуар Ленд Ровер" знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Яснополянська. Також Ви можете отримати консультацію за телефоном (067) 474 06 51.
Реєстрація на сервіс

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua