ОСТАННІЙ JAGUAR F-TYPE ЗНАМЕНУЄ ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ РОЗВИТКУ БРЕНДУ

18.06.2024

 

  • Останній F-TYPE вшановує 50-річний ювілей випуску останнього E-type та знаменує початок нової ери розвитку бренду
  • Автомобіль доповнить офіційну колекцію музею Jaguar (JDHT), де приєднається до легендарного E-type
  • F-TYPE доступний до придбання до початку 2025 року – виробництво завершиться на заводі в Касл Бромвіч
  • Із 2025 року Jaguar стане повністю електричним брендом

14 червня 2024 року: Останній спорткар Jaguar F-TYPE, виготовлений на заводі в Касл Бромвіч, Велика Британія, доповнить колекцію Jaguar Heritage. Символічно, що саме 50 років назад з конвеєра зійшов останній Jaguar E-type.

У кузові кабріолет із 5-літровим двигуном V8 останній F-TYPE вирізняється кольором Giola Green, чорним дахом та шкіряним салоном кольору Tan. Автомобіль натхненний виготовленим у 1974 році та зареєстрованим як HDU 555N кабріолетом E-type серії III Convertible із 5,3-літровим двигуном V12.

Особливий F-TYPE залишить слід в історії бренду. Автомобіль зберігатиметься в офіційній колекції музею Jaguar Daimler Heritage Trust (JDHT), де приєднається до попередника E-type.

Виробництво F-TYPE та E-type завершилося майже в один день, знаменуючи нову захоплюючу еру. Подібно до того, як з останнім E-type у 1974 році розпочалося народження радикального Jaguar XJ-S, останній F-TYPE передбачає ще сміливішу трансформацію бренду. ЇЇ очолить
4-дверний електричний GT – у 2025 році автомобіль здивує новизною.

Роудон Гловер, виконавчий директор Jaguar, зазначив, що оригінальне та спрямоване у майбутнє бачення засновника Jaguar, сера Вільяма Лайонса, стало основою бренду протягом майже століття розвитку сучасної британської розкоші. «Вшановуючи F-TYPE та 75-річну історію інноваційних спорткарів, Jaguar із нетерпінням чекає початку нової ери. Переосмислений та вдосконалений бренд зосередиться на близькості та взаємодії з клієнтами, адже мета Jaguar – надихати, як ніхто інший», – підсумував Р. Гловер.

F-TYPE презентували як кабріолет у 2013 році – це перший двомісний спортивний автомобіль Jaguar майже за 40 років. Він отримав загальне визнання та здобув перемогу у номінації «Всесвітній автомобільний дизайн 2013». У кузові купе F-TYPE дебютував наступного року.

F-TYPE буде доступний до придбання до початку 2025 року. Із моменту презентації реалізовано 87 731 автомобіль. Що стосується попередника, Jaguar E-type, згідно з записами JDHT було виготовлено 72 528 авто. Останній випуск складав 50 автомобілів чорного кольору – усіх, окрім одного. Передостанній автомобіль кольору British Racing Green поставили приватному колекціонеру.

Обидва автомобілі, F-TYPE та E-type, знаходитимуться у JDHT в Гейдоні. Вони доповнять останні серії XE, XF і XF Sportbrake, виробництво яких також нещодавно завершилося.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua