Модельний ряд IVECO
Новини IVECO
Контакти автосалону IVECO

АДРЕСА:

Дніпро
проспект Праці, 16А

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Автосалон:
0800304302
ЧАС РОБОТИ:
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 10.00-15.00

Сервісний центр:
вул. І. Езау, 16
0800304302
ЧАС РОБОТИ:
Пн-Пт: 09.00-17.00
Сб, Нд: Вихідний

Автомобілі IVECO

ТОВ «Дніпромотор» - офіційний дилер автомобілів IVECO в Дніпрі та Дніпропетровській області. Підприємство входить до складу групи компаній Аеліти, яка працює на автомобільному ринку понад 25 років та має офіційне дилерство 18 всесвітньовідомих брендів автомобілів та 6 брендів мототехніки.

Офіційним дилером автомобільної техніки IVECO Дніпромотор став на при кінці 2023 року. Наші спеціалісти відділу продажу пройшли профільне навчання та отримали відповідні сертифікати. А спеціалісти сервісного центру мають практичний досвід з ремонту автомобільної техніки Івеко та постійно підвищують кваліфікацію у виробника Івеко.

Дніпромотор переважно спеціалізується на автомобілях Daily та пропонує широкий модельний ряд фургонів у галузі, що охоплює 8000 заводських версій. Різні колісні бази, висоти даху та задніх звісів дає змогу перевозити різні об’єми вантажу. Насправді, Daily – це єдиний фургон в своєму класі, що здатен перевозити вантажі об’ємом від 7,3 м3 аж до 19,6 м3.

Наша команда впровадила новий рівень відповідності індивідуальним вимогам, спрямований на розвиток Вашого бізнесу. Ми пропонуємо Вам план обслуговування, обґрунтований реальним режимом використання Вашого автомобіля, що повністю буде відповідати потребам Вашого бізнесу.

 

Ми пропонуємо широкий спектру послуг:

- розробити план обслуговування, обґрунтований реальним режимом використання Вашого автомобіля, що повністю буде відповідати потребам Вашого бізнесу.

- сервісне обслуговування;

- допомога у створені моделі, яка максимально буде відповідає потребам Вашого бізнесу, вибравши опції, що відповідають Вашим вимогам у трьох категоріях: Обладнання, Функціонал та Призначення та постійна підтримка, щоб запобігти простоям Вашого бізнесу.

 

Ваш персональний консультант:
Відділ продажу: v.mikhailenko@aelita.ua
Відділ сервісу: v.shevchenko@aelita.ua

 

Вибирайте тільки оригінальні запчастини і деталі.

 

Вибір оригінальних запчастин Iveco означає вашу довіру якості виробника і професіоналізму його фахівців, які завжди забезпечують оптимальний стан вашого автомобіля. Всі продукти і послуги Iveco, що надаються Службою з обслуговування клієнтів, відрізняються їх першокласністю і ідеальністю.

ТОВ «Дніпромотор» офіційний дилер Iveco має великий запас 100% оригінальних запчастин Iveco за конкурентними цінами, які можна впевнено і спокійно купувати.

100% Вибір - Досконалість процесу поставки запчастин починається з сировини, що використовується для виробництва кожного продукту Iveco, яке вибирається відповідно до стандартів найвищої якості.

100% Надійність - Iveco вибирає тільки тих постачальників запчастин, які забезпечують найвищу якість і мають сертифіковані виробничі процеси.

100% Безпека - Сертифіковані і 100% оригінальні запчастини Iveco гарантованої якості забезпечують довговічність вашого автомобіля і зберігають його вартість.

100% Контроль - Усі продукти та послуги Iveco проходять строгий контроль на кожному етапі процесу.

100% Задоволення потреб клієнтів - Якісний процес, який переслідує одну мету - задоволення потреб клієнтів Iveco на 100%.

 

Відділ запчастини IVECO

м. Дніпро, вул. І. Езау, 16
Графік роботи:
Пн-Пт: 09.00-17.00
Сб, Нд: Вихідний

Контактний номер телефона 0800 304 302.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua