Suzuki презентує новий S-CROSS

30.11.2021

новий Suzuki S-CROSS
 
Відбулася світова онлайн прем’єра абсолютно нового S-CROSS від Suzuki.

Новий S-CROSS поєднує в собі сміливий стиль кросовера та комфорт міського автомобіля.
 
Абсолютно новий S-CROSS – це найновіша модель у лінійці повнопривідних кросоверів, яку створювала корпорація Suzuki Motor протягом більше ніж 50 років. «Сміливий, витончений, універсальний. Абсолютно новий S-CROSS – це кросовер, який забезпечує всі ці три відчуття на дуже високому рівні», – зазначив головний інженер Сігеру Аояма на світовій прем’єрі.
 
Повністю новий S-CROSS буде вироблятися на заводі Magyar Suzuki в Угорщині та продаватися в Латинській Америці, Океанії та Азії, продажі в Європі стартують наприкінці року.
 
Suzuki S-CROSS
 
В Україні презентація моделі запланована на весну 2022-го року. Специфікації для українського ринку будуть відрізнятися від європейських. Більш детальна інформація з’явиться навесні.
 
Сміливий дизайн під будь-яким кутом підкреслює брутальність кросовера. Велика  решітка кольору «рояльний лак», виразні гострі передні LED-фари, кожна з яких оснащена трьома окремими високоефективними світлодіодами, квадратні передні та задні колісні арки разом із чіткими срібними вставками спереду та ззаду передають агресивний позашляховий характер абсолютно нового SCROSS.
 
Кросовер S-CROSS має складну технологію управління. Разом із системою регулювання крутного моменту, 1,4-літровий турбодвигун BOOSTERJET з прямим упорскуванням забезпечують високу ефективність та потужність. Технологія повного приводу ALLGRIP SELECT 4×4, нова мультимедійна система з 9-дюймовим тач-скрін дисплеєм та безліч передових систем безпеки додають задоволення та впевненість за кермом.
 
Інтер’єр має тривимірний дизайн, який відповідає характеру потужного кросовера. У просторому салоні з комфортом розміститься 5 дорослих, а вантажне відділення має місткість 430 л, чого вдосталь для підтримки різноманітних активностей та подорожей на природу.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2023 © aelita.ua