СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ОБМЕЖЕНУ КІЛЬКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ FORD KUGA

24.08.2023

FORD KUGA З ВИГОДОЮ ДО 205 000 ГРИВЕНЬ

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Ford Co-Pilot 360 включає ряд технологій, що роблять водіння комфортнішим і приємнішим. Адаптивний круїз-контроль автоматично регулює швидкість вашого автомобіля залежно від автомобіля попереду. Ця система навіть спроможна розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідно змінювати швидкість, задану в системі круїз-контролю. Система центрування смуги спроможна виконувати підрулювання, утримуючи автомобіль посередині смуги руху, визначеної розміткою. Разом ці технології допомогли Kuga здобути 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP – провідної незалежної європейської організації, що оцінює рівні безпеки.

 

Авто в наявності

Дізнатись деталі, або записатись на тест – драйв можно за телефоном: 0800 300 625

 

 

Спеціальна пропозиція діє з 01.08.2023 року по 31.08.2023 року або до продажу останнього автомобіля, що підлягає під дію спеціальної пропозиції. Кількість автомобілів обмежена.
ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» зберігає за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день
придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. За довідками про актуальну інформацію просимо звертатися до офіційного дилерського центру Ford.
Обладнання автомобіля, враховане у його вартості. — Обладнання автомобіля відсутнє у даній комплектації.
2WD – передній привод. 4WD – повний привод

 

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua