Потужний драйв та пік інновацій з HAVAL Н6 L2!!!

10.03.2021

Бажаєте не обирати автомобіль, а створювати його за власним смаком? Підібрати колір, інтер’єр та конфігурацію відповідно до Ваших побажань? Цінуєте індивідуальні рішення, які враховують Ваші очікування та бюджет? З 1 березня 2021 року HAVAL в Україні  відкриває попереднє замовлення на довгоочікувані високотехнологічні новинки – інтелектуальний кросовер HAVAL H6 нового покоління та інноваційний HAVAL JOLION. Ми пропонуємо сервіс персоналізованого підбору авто через онлайн-конфігуратор. Скориставшись послугою попереднього замовлення, Ви зможете придбати інноваційну модель HAVAL Н6 нового покоління із вигодою 30 000 грн.*або HAVAL JOLION.  із вигодою 20 000 грн.*

Інтелектуальні кросовери  HAVAL H-6 та JOLION побудовані на інноваційній високоінтелектуальній модульній платформі L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н), незалежно розробленій Great Wall Motors, яка завдяки більш легкій вазі забезпечує покращену маневреність, більш високий рівень безпеки та комфорту, а також вдосконалену паливну ефективність. Нові моделі здивують Вас своїм високим технологічним потенціалом та відкриють світ абсолютно нового досвіду водіння, сповненого легкістю, радістю та задоволення. Насолоджуйтесь свободою керування, застосовуючи автономне водіння рівня L2.

 

 

*Під вигодою 30 000 грн. мається на увазі різниця у розмірі 30 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, яка встановлена на день придбання автомобіля, та спеціальною ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, *під вигодою 20 000 грн. мається на увазі різниця у розмірі 20 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL JOLION, яка встановлена на день придбання автомобіля, та спеціальною ціною на модель HAVAL JOLION яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві та здійснення передоплати у розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів. Пропозиція діє з 01.03. по 30.04.2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. Деталі пропозиції уточнюйте у менеджерів в автосалоні.

**Ціни вказані станом на 12.02.2021 року. Актуальну ціну уточнюйте у менеджерів з продажу в автосалоні HAVAL.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2021 © aelita.ua