Подвійний бонус: Купуй HAVAL і отримуй до авто КАСКО та комплект зимових шин

03.02.2024

Модельний ряд HAVAL, що представлено в Україні, постійно збільшується і пропонує розумні конфігурації для нових емоцій від водіння, з вищим рівнем комфорту та безпеки.

Бренд HAVAL вирішив попіклуватися про свої клієнтів та підготував вигідний та приємний сюрприз.  В період з 18 грудня 2023 року по 18 лютого 2024 року при покупці нового автомобілю HAVAL Ви отримаєте на додачу до авто КАСКО* та комплект зимових шин.**

Акція діє на весь модельний ряд  –

Обрати своє авто можна за адресою: м. Дніпро, вул. Івана Езау, 17

Поспішайте, кількість акційних автомобілів обмежена.
Акція діє з 18 грудня 2023 року по 18 лютого 2024 року.

*Мається на увазі отримання договору КАСКО “All Risks” 50/50 від страхової компанії “Арсенал Страхування” (період страхування 1 рік) за умови придбання будь-якої моделі HAVAL за повну вартість в період акції в офіційному дилерському центрі HAVAL. Умови акції не розповсюджуються на автомобілі HAVAL, придбані в кредит.

**Мається на увазі отримання комплекту зимових шин за умови придбання будь-якої моделі HAVAL в період акції в офіційному дилерському центрі HAVAL. Комплект складається з чотирьох зимових шин. Комплект зимових шин не можна обміняти на інші товари чи послуги. У разі відмови від комплекту зимових шин вартість комплекту зимових шин не повертається у грошовому еквіваленті. Акція діє з 18 грудня 2023 року по 18 лютого 2024 року. Кількість акційних автомобілів обмежена. Деталі акції у менеджерів в автосалоні HAVAL.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua