НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RANGE ROVER ВИПРОБОВУЮТЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ

14.12.2023

  • Новий повністю електричний Range Rover з унікальною конфігурацією активного шумопоглинання стане найтихішим та найрозкішнішим позашляховиком у сегменті
  • Щоб бути серед перших, хто матиме можливість розмістити попереднє замовлення у 2024 році, майбутні власники вже можуть приєднатися до списку очікування на культове авто
  • Перші фізичні прототипи авто створили після року віртуальної розробки, що охоплювала: перевірку міцності передньої частини авто, аналіз інших систем кузова, зокрема перевірку шасі та проходження броду зі швидкістю до 50 км/год
  • Глобальна програма фізичних випробувань спеціально адаптована для першого повністю електричного Range Rover: перевіряється міцність корпуса батареї, цілісність шасі та здійснюються динамічні тести автомобіля в умовах низької температури
  • Наразі тривають дорожні випробування, що здійснюються на шляху від Швеції до Дубаю за температур від –40 °C до +50 °C
  • Виготовлятимуть авто на заводі у м. Соліхал, Велика Британія

Велика Британія, 14 грудня 2023р.: Перший повністю електричний Range Rover розпочинає наступний етап електрифікації бренду. Довгоочікуване авто втілює вражаючу новизну завдяки зразковому британському дизайну Range Rover, що ідеально доповнений тонкими натяками на повністю електричний привод. Надзвичайна прохідність та подолання броду до 850 мм допоможуть дістатися будь-якого місця. І це все без сторонніх шумів, адже автовиробник створив найтихіший і найвишуканіший Range Rover з-поміж усіх.

Майбутні власники нового повністю електричного Range Rover вже можуть приєднатися до списку очікування, щоб бути серед перших, хто матиме можливість розмістити попереднє замовлення у 2024 році, а також отримає ексклюзивні оновлення про культове авто.

Новий повністю електричний Range Rover запропонує майбутнім власникам бездоганний досвід володіння електромобілем – легке та швидке заряджання, віддалене оновлення програмного забезпечення та інтелектуальні технології для максимального збільшення запасу ходу. Авто спроектоване та виготовлене на основі гнучкої модульної поздовжньої архітектури (MLA).

Чарівні складові, що лежать в основі успіху Range Rover, залишаються незмінними: позачасовий редукційний дизайн, комфортний салон та можливість подорожувати куди завгодно. Це все доступно із нульовими викидами вуглецю. Range Rover продовжує встановлювати нові стандарти – перший у своєму сегменті.

«Розкішний електричний позашляховик виконає обіцянки Range Rover. Справжній, глобальний, досі небачений у сегменті продукт класу люкс. Створений у самому серці Сполученого Королівства, електричний Range Rover займе своє місце у модельному ряді поряд із м’яким гібридом MHEV та плагін-гібридом PHEV, пропонуючи низку варіантів для задоволення потреб клієнтів», – переконаний Томас Мюллер, виконавчий директор з розробки продуктів JLR.

Електричний Range Rover забезпечить продуктивність, що можна порівняти із флагманським Range Rover V8.  Вражатиме і підвищеною прохідністю, розробленою спеціалістами Land Rover,  – це візитна картка Range Rover з моменту заснування у 1970 році.

Випробування фізичного прототипу тривають, оскільки інженери прагнуть створити найтихіший Range Rover з-поміж усіх. Авто отримає унікальну конфігурацію активного шумопоглинання і відповідний рівень комфорту в салоні.

Перші фізичні прототипи авто створили після року віртуальної розробки, що охоплювала: перевірку міцності передньої частини авто, аналіз інших систем кузова, зокрема  перевірку шасі та проходження броду зі швидкістю до 50 км/год. Дорожні випробування здійснюються на шляху від Швеції до Дубаю за температур від –40 °C до +50 °C. Глобальна програма фізичних випробувань спеціально адаптована для першого повністю електричного Range Rover. Перевіряється міцність корпуса батареї, цілісність шасі та здійснюються динамічні тести автомобіля в умовах низької температури.

Новий повністю електричний Range Rover спроектований та виготовлений на заводі у м. Соліхал, Велика Британія. Там же виготовляли і попередні Range Rover: м’який гібрид MHEV та плагін-гібрид PHEV.

Вперше акумулятори та електроприводи виготовлятимуть у новому Центрі виробництва двигунів JLR у м. Вулвергемптон, Велика Британія. Це черговий крок щодо електрифікації Range Rover та досягнення нульового рівня викидів вуглецю до 2039 року.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua