Новий Audi Q8 2024р. вже доступний до замовлення в Ауді Центр Дніпро

02.11.2023

Новий позашляховик Audi Q8 зачаровує своїми вражаючими пропорціями, спортивною лінією кузова-купе, просторим салоном і динамічними характеристиками.

 

Новий колір Sakhirgold з ефектом «металік» у поєднанні з пакетом стилізації Schwarz plus підкреслює ідеальне поєднання атлетизму та елегантності.

Завдяки матричним світлодіодним фарам HD Matrix і заднім цифровим OLED ліхтарям із чотирма різними світловими малюнками з відповідною динамічною анімацією ви можете надати приладам зовнішнього освітлення індивідуального вигляду.

Для створення особливого дизайну приладів зовнішнього освітлення виберіть один з чотирьох різних малюнків світлодіодних матричних фар HD Matrix і задніх цифрових OLED-ліхтарів у MMI.

Світлодіодні матричні фари HD Matrix із лазерним модулем Audi вражають майже подвоєною дальністю освітлення. На припаркованому автомобілі технологія освітлення відтворює динамічну світлову анімацію функцій допоміжного освітлення Coming Home / Leaving Home залежно від вибраного вами світлового малюнка.

 

Просторий салон виглядає ще просторішим завдяки панорамному скляному даху. Ви можете по-різному організувати простір завдяки зсувному задньому сидінню plus, що складається з трьох частин. Також його спинки можна повністю скласти, щоб отримати максимальний об’єм багажного відділення 1755 літрів.

Для вашого позашляховика Audi Q8 доступні нові декоративні вставки з дерева, алюмінію або карбону. Спортивна мікрофібра Dinamica Frequenz, – це ресурсозберігаючий матеріал, виготовлений із переробленого пластику.

Передні спортивні сидіння з тисненням «S» і контрастною строчкою сірого кольору створені для спортивного водіння. Елегантне поєднання мікрофібри Dinamica Frequenz, та високоякісної шкіри також можна знайти на задньому сидінні plus. Як опція: індивідуальні контурні сидіння з функцією масажу.

Пориньте у дивовижні звукові виміри. 3D-звук аудіосистем Bang & Olufsen ще більше розширює простір. На вибір доступні дві системи преміум-якості з 17 або 23 динаміками та динамічною компенсацією шуму під час руху.

 

На вибір доступні потужні двигуни TDI та TFSI, які забезпечують легке керування вашим позашляховиком Audi Q8. Додатково можна обрати адаптивну пневматичну підвіску Adaptive Air Suspension sport – спортивну пневматичну підвіску для високодинамічного водіння з підвищеним комфортом.

Для точної керованості та чудового зчеплення з дорогою позашляховик Audi Q8 вже у базовій комплектації оснащений повним приводом quattro. Завдяки дорожньому просвіту, що збільшується до 254 мм, ви можете насолоджуватися різними стилями водіння.

Позашляховик Audi Q8 дає вам відчуття свободи, щоб ви могли впевнено рухатися вперед. Спортивна динаміка водіння, придатність до руху бездоріжжям і тягове зусилля до 3,5 тонн роблять його незамінним універсальним автомобілем.

 

Для більш детального ознайомлення з комплектаціями та цінами, а також для замовлення автомобіля звертайтесь в наш автосалон:

м. Дніпро, вул. Івана Езау, 3. Тел.: 0800 304 303

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua