Надійний та перевірений роками бренд Suzuki

17.01.2024

Трошки з історії бренду Suzuki

Все розпочалося з Мічіо Сузукі  де він розробляє модель ткацького верстата з ножним приводом і не просто виробляє, а робить ціле виробництво. Вже після 1920 року Мічіо Сузукі масштабував своє виробництво і вже є офіційна назва його виробництва  SUZUKI Loom Company.

1939 офіційно випустила свій перший автомобіль. Але через Війну, компанія знов повернулась до своєї старої справи.

Вже у 1951 році компанія почала розробляти зовсім інший напрямок, бо ринок цього потребував. Так на світ з’явився   моторизований велосипед, названий Power Free.

А у 1955 році Сузукі випустили вже свою малолітражку  Suzulight.

Ще багато цікавих фактів з історії бренду є, але ми прийшли до головного.
Повноцінне виробництво автомобілів, якщо не враховувати перший автомобіль розпочалося вже 1955 році. І вже на той час  автомобіль поєднував в собі кілька нововведень, які вперше були застосовані спільно на серійному автомобілі: передній привід, незалежна підвіска і рульовий механізм рейкового типу.

Бренд вже давно заявив про себе на ринку, як про супернадійний автомобіль.

На зараз в нашому автоцентрі представлений такий асортимент автомобілів і  найголовніше – майже весь модельний ряд можна випробувати на тест-драйві.

А саме, супернадійна SUZUKI Vitara, яка з’явилась у 1988 році як   SUZUKI Grand – Vitara (Escudo), оснащена 1,6-літровим двигуном потужністю 95 к.с. і повним приводом.

 

 

Позашляховик SUZUKI Jimny, який з’явився у 1970 році і  став першим повнопривідним автомобілем марки SUZUKI. Назва моделі складена з двох слів – «джип» і «міні».

 

 

Ще більше цікавого шукайте в наступних статтях на сайті Аеліта.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua