MITSUBISHI OUTLANDER ЗА ЦІНОЮ ВІД 629 000 ГРН.*

02.12.2020

Mitsubishi Outlander давно зарекомендував себе як надійний сімейний кросовер з містким багажником, м’якою підвіскою і комфортним салоном. Вартість передньоприводної комплектації Outlander Inform тепер стартує від 629 000 грн*. Outlander Inform представлений з 2,0 л бензиновим двигуном з потужністю 145 к.с., який забезпечує можливість динамічного розгону і при цьому економить паливо. Разом з безступеневим варіатором INVECS-III CVТ вони витрачають усього 7,5 л на 100 км у змішаному циклі. Приємним доповненням стануть двозонний клімат-контроль, комфортабельні сидіння з поперечною підтримкою з електрорегулюванням, світлодіодні передні денні та задні ліхтарі, що створюють оптимальне освітлення під час поїздок вночі.

Також комплектація Inform включає всі необхідні функції безпеки, які набувають нової актуальності у зимовий період. Наприклад, активна система стабілізації курсової стійкості (ASC), яка при втраті зчеплення на слизькій поверхні автоматично управляє розподілом потужності двигуна і вибірково використовує гальма, щоб зберегти керованість автомобіля. У комплектації Inform доступні й такі «теплі опції», як підігрів сидінь і підігрів зовнішніх дзеркал, що вкрай зручно при поїздках в сніжну погоду.

Для тих, кого цікавить більш широкий набір опцій і вибір між 5- і 7-місним салоном, доступні й інші комплектації: економічний передній привод у комплектації Invite, універсальний повний привод у комплектаціях Intense, Instyle, Ultimate. Дорожній просвіт у Mitsubishi Outlander всюди залишається незмінним – 215 мм.

Протестувати Mitsubishi Outlander Ви завжди можете в автоцентрі «АЕЛІТА» – офіційного дилера Mitsubishi Motors в Україні.
Адреса: бул. Вечірній, 15, м. Кривий Ріг.
Тел.:+ (380) 96 40 727 40

*Мається на увазі надання спеціальної рекомендованої роздрібної ціни на автомобілі моделі Outlander ТМ «Mitsubishi» у комплектації Inform 2.0, далі – Авто, розрахованої станом на 20.11.2020 р. (звичайна рекомендована ціна – від 685 000 грн). Точні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors та вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу Авто. Пропозиція діє з 20 листопада по 31 грудня 2020 р. вкл. в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС), далі – Територія. Кількість Авто з пропозицією обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови пропозицій.
Офіційний дилер Авто ТМ «Mitsubishi» в Дніпропетровській області: Філія ПП «АЕЛІТА», м. Кривий Ріг, бул. Вечірній, 15. Мітсубіші Моторс.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2020 © aelita.ua