MITSUBISHI OUTLANDER ЗА ЦІНОЮ ВІД 599 000 ГРН*

03.06.2021

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний імпортер та дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує про нові вигідні ціни на Mitsubishi Outlander. З 01 червня до 31 липня 2021 р. універсальний японський позашляховик Mitsubishi Outlander доступний за ціною від 599 000 грн. *

Позашляховик – універсальний тип автомобілів, без якого важко уявити життя сучасної активної сім’ї. Mitsubishi Outlander готовий до будь-яких ваших щоденних викликів. Закупівля продуктів на цілий тиждень, виїзд в село до батьків, метушня в будні, коли потрібно і дітей в школу завести, і на роботу встигнути вчасно, – в будь-яких ситуаціях цей універсальний позашляховик ніби говорить з вами на одній мові. Він здатний відгукуватися на будь-які ваші потреби в динамічному розгоні і легкій маневреності, в просторому багажнику, куди поміститься все, що потрібно як вам, так і маленьким діткам, в просторому салоні з комфортними сидіннями, в безпечному кузові і сучасних системах безпеки, у відмінному кліренсі для поїздок в ліс або поганими дорогами.

В Україні Mitsubishi Outlander представлений в п’яти комплектаціях з бензиновими 2,0-літровим і 2,4-літровим моторами, варіатором, переднім і повним приводом на вибір. Велика родина? Ми пропонуємо 7-місний салон, де з зручністю розмістяться всі члени родини і навіть собака, а в багажнику при цьому залишиться місце для речей.

Дізнайтеся більше на сайті

Бул. Вечірній, 15
Тел. 0964072740

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2021 © aelita.ua