Mitsubishi Outlander з вигодою до 99 000 грн*

03.08.2023

Офіційний дистриб’ютор автомобілів TM «Mitsubishi» в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» оголошує про вигоду до 99 000 грн.* на придбання автомобілів Mitsubishi Outlander до 30 серпня 2023 року.

Позашляховик – універсальний тип автомобіля, без якого важко уявити життя сучасної активної сім’ї. Mitsubishi Outlander готовий до щоденних викликів. Він здатний відгукуватися на будь-які ваші потреби: в динамічному розгоні і легкій маневреності, в просторому багажнику, куди поміститься все, що потрібно як вам, так і маленьким діткам, в просторому салоні з комфортними сидіннями, в безпечному кузові і сучасних системах безпеки, у відмінному кліренсі для поїздок в ліс або поганими дорогами.

В Україні Outlander представлений у п’яти комплектаціях з бензиновими 2,0-літровим та 2,4-літровим моторами, варіатором, переднім та повним приводом на вибір. На окрему увагу заслуговує просторий салон автомобіля, де кожен відчує комфорт і безпеку під час подорожей.

За більш детальною інформацією про Mitsubishi Outlander дізнавайтесь у найближчого дилера Mitsubishi Motors в Україні.

Пропозиція діє з 1 липня по 30 серпня 2023 року включно. Склад автомобілів обмежено.

* Під вигодою до 99 000,00 грн. мається на увазі можливість отримати знижку на визначені моделі в порівнянні до рекомендованих роздрібних цін, що діяли станом на 30.04.2023 р., за умови попереднього замовлення та передоплати. Пропозиція діє з 01.07.2023 по 31.08.2023 включно (за умови наявності автомобілей) на території України (крім тимчасово окупованих територій, зони ведення активних бойових дій та населених пунктів, території яких є не підконтрольними органам державної влади України).
Пропозиція не є публічною офертою. Кількість автомобілів обмежена.
Офіційний імпортер і дистриб’ютор в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»: м. Київ, вул. Спаська, 30А.
Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови пропозиції. Детальні умови дізнавайтеся в автоцентрі “Аеліта” за адресою м. Кривий Ріг, бул. Вечірній, 15 та за посиланням

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua