МАСШТАБНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ КРОССОВЕРІВ У КРИВОМУ РОЗІ ТІЛЬКИ 20 ТА 21 ЖОВТНЯ!

15.10.2023


 

Автомобілі на тест-драйві:

 

Mazda СХ-60
Винятковість Mazda CX-60 помітна у всьому — від витонченої стилістики екстер’єру та інтер’єру до найвищої японської майстерності, що відчувається у кожній деталі, від численних технологічних інновацій до надзвичайних можливостей персоналізації.

Mazda СХ-90
Цей великий кросовер з 3-рядним салоном поєднує витончений дизайн, передові цифрові технології та вражаючі характеристики.

Mazda СХ-30
Автомобіль, що гармонійно поєднує спортивні лінії купе та сміливу міць кросовера.

Mazda СХ-5
Поєднання чистої краси – ліній кузова та салону, простору для всієї родини, неперевершеної динаміки та новітніх рішень безпеки.

Hyundai Tucson
Займаючи лідируючі позиції своїм прогресивним дизайном, він одночасно пропонує найсучасніші інтелектуальні технології та найбільш електрифіковану лінійку силових агрегатів у своєму сегменті.

Hyundai Palisade
Унікальний силует автомобіля надихає на впевнене водіння, і ваша впевненість отримає значне підкріплення, адже вдосконалені функції безпеки захищають вас і ваших близьких від неприємностей.

SEAT ATECA
Оновлений дизайн автомобіля притягне ще не одну тисячу поглядів. Але не зовнішністю єдиною… Завдяки цілій низці вдосконалень автомобіль став ще надійнішим і повністю відповідає вимогам сьогодення.

HAVAL H6
Вражаючий новий автомобіль в сегменті суперконкурентних кросоверів середнього розміру, який є найбільш продаваною категорією автомобілів в Австралії

 

Умови реєстрації на тест-драйв:

• У день тест-драйву при собі необхідно мати посвідчення водія.
• Ознайомтеся з умовами угоди на тест-драйві.

 

Запишіться за телефонами:

096 40 727 40
096 40 727 04

Бул. Вечірній, 15, м. Кривий Ріг.

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua