JLR ВПРОВАДЖУЄ П’ЯТИРІЧНУ ГАРАНТІЮ НА ВСІ НОВІ МОДЕЛІ RANGE ROVER, DEFENDER ТА DISCOVERY

20.09.2023

Україна, 18.09.2023: Із вересня 2023 року JLR впроваджує п’ятирічну гарантію на всі нові моделі Range Rover, Defender та Discovery, включно з авто із технологією м’якого гібрида та плагін-гібридами. Для власників така інновація означає ще більшу впевненість та спокій під час вибору авто одного із брендів класу люкс.

Стандартною для автомобільної галузі є трирічна гарантія. Від 1 липня 2022 року Jaguar подовжив термін дії гарантії більше, ніж три роки. Тож відтепер всі клієнти брендів JLR на ринку Європи, зокрема й України, відчують переваги подовженої гарантії.  Представлення політики п’ятирічної гарантії переконує, що Range Rover, Defender i Discovery зробили максимум можливого для своїх клієнтів.

 

Для моделей, придбаних у дилерській мережі JLR в Україні після 1 вересня, гарантія  діятиме упродовж п’яти років або 150 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. Для власників це означає більш відчутний рівень захисту автомобіля гарантійною підтримкою та отримання переваг найвищого рівня сервісу протягом тривалішого періоду.

Із вересня термін підтримки InControl Remote  для власників нових моделей Range Rover, Defender та Discovery подовжений до п’яти років. А це – легка та інтуїтивно зрозуміла взаємодія з автомобілем навіть на великих відстанях. За допомогою додатка для смартфона можна отримувати інформацію щодо статусу авто: перевіряти рівень пального, відсоток заряду, чи зачинені вікна та двері. Incontrol Remote також оптимізує програму допомоги в дорозі та, за необхідності, автоматично здійснює екстрений виклик у випадку непередбачуваних ситуацій.

Для власників така інновація означає більш відчутний рівень захисту автомобіля гарантійною підтримкою та отримання переваг найвищого рівня сервісу протягом тривалішого періоду

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2023 © aelita.ua