Jaguar Land Rover розробляє функції автономного водіння у партнерстві з Nvidia

22.02.2022

16 лютого у Великій Британії компанія Jaguar Land Rover та лідер у галузі штучного інтелекту NVIDIA оголосили про співпрацю. Компанії будуть розробляти та впроваджувати автоматизовані системи водіння наступного покоління, а також надавати послуги щодо підтримки штучного інтелекту для своїх клієнтів.

  • Jaguar Land Rover та лідер у галузі штучного інтелекту NVIDIA оголосили про співпрацю у межах стратегії Reimagine
  • Мета співпраці — розробка функції автономного водіння на основі штучного інтелекту та підключення сервісів для усіх майбутніх автомобілів
  • Jaguar Land Rover із 2025 р. планує випускати нові автомобілі на основі програмно-конфігурованої платформи NVIDIA DRIVE
  • Для власників авто співпраця означатиме покращення рівня безпеки та підтримку функції штучного інтелекту

16 лютого у Великій Британії компанія Jaguar Land Rover та лідер у галузі штучного інтелекту NVIDIA оголосили про співпрацю. Компанії будуть розробляти та впроваджувати автоматизовані системи водіння наступного покоління, а також надавати послуги щодо підтримки штучного інтелекту для своїх клієнтів.

Очікується, що з 2025 року усі нові автомобілі Jaguar і Land Rover будуть побудовані на програмноконфігурованій платформі NVIDIA DRIVE™. Власникам авто це забезпечить: широкий спектр систем активної безпеки, автоматизоване водіння і паркування, систему допомоги водієві. Всередині автомобіля доступною буде функція штучного інтелекту. Система здійснюватиме моніторинг водія і пасажирів, а також надаватиме розширену візуалізацію середовища навколо автомобіля.

Це стане можливим завдяки «центральній нервововій системі» платформи — NVIDIA DRIVE Hyperion™. Вона включає: DRIVE Orin™ — штучний інтелект автомобіля, який керує операційною системою Jaguar Land Rover, а також програмне забезпечення DRIVE AV і DRIVE IX, системи безпеки, охорони і мережеві системи, датчики навколишнього середовища.

Для навчання моделей штучного інтелекту Jaguar Land Rover використовуватиме власні рішення для центрів обробки даних із NVIDIA DGX™. Програмне забезпечення DRIVE Sim на базі NVIDIA Omniverse™ буде застосовуватися для фізично точного моделювання у реальному часі.

Планується, що Jaguar Land Rover за допомогою віддалених оновлень програмного забезпечення надаватиме інноваційні допоміжні та автоматизовані послуги водіння впродовж усього строку експлуатації автомобіля. Це стане можливим завдяки програмно-конфігурованим функціям Jaguar Land Rover та архітектурі повномасштабної перевірки і валідації.

Тьєррі Боллоре, головний виконавчий директор Jaguar Land Rover, зазначив: «Співпраця та обмін знаннями з лідером у галузі штучного інтелекту NVIDIA необхідні для реалізації стратегії Reimagine. Jaguar Land Rover стане творцем найбільш затребуваних у світі автомобілів класу люкс і послуг для найвибагливіших клієнтів. Стратегічне партнерство з NVIDIA відкриє величезний потенціал для наших майбутніх автомобілів, адже бізнес продовжує перетворюватися на справді глобальну цифрову рушійну силу».

«Автомобілі наступного покоління перетворять автомобільну промисловість на одне з найбільших технологічних виробництв, — зауважив Дженсен Хуанг, засновник і генеральний директор NVIDIA. — Парки програмно-конфігурованих автомобілів пропонуватимуть нові функціональні можливості та послуги впродовж усього строку експлуатації автомобілів. Ми раді співпрацювати з Jaguar Land Rover, щоб переосмислити майбутнє транспорту і створити найсучасніші автомобілі».

Мета Jaguar Land Rover — нульові викиди вуглецю у ланцюгах логістики, продуктів та виробничих операцій до 2039 року.

Про NVIDIA

Розробений NVIDIA у 1999 році графічний процесор спричинив зростання ринку комп’ютерних ігор, змінивши уявлення про сучасну комп’ютерну графіку, високопродуктивні обчислення та штучний інтелект. Новаторська робота компанії у сфері прискорених обчислень та штучного інтелекту докорінно змінює галузі з трильйонним обігом.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2022 © aelita.ua