HAVAL із вигодою 30 000 гривень!*

07.07.2020

З нагоди 30-ї річниці Great Wall Motors в автоцентрі HAVAL «Аеліта» діє святкова вигода на акційний склад автомобілів HAVAL.

Тільки в період з 3 по 31 липня 2020 року Ви маєте можливість придбати професійні позашляховики та кросовери HAVAL із вигодою 30 000 грн!*

До складу HAVAL

Телефон: +380676323121

Вигода 30 000 грн. на акційний склад інноваційних автомобілів HAVAL

В рамках акції Ви зможете вигідно придбати інноваційні позашляховики та кросовери HAVAL виробництва Great Wall Motors, які характеризуються високою якістю матеріалів,  потужними двигунами, преміальним оснащенням та інтелектуальним рівнем безпеки.

Модельний ряд HAVAL в Україні представлений рамним позашляховиком HAVAL H9, компактним міським кросовером HAVAL H2 та іміджевим кросовером HAVAL Н6.

HAVAL H9. Створений для відчуття Вашого успіху.

7-місний рамний позашляховик HAVAL H9, оснащений 8-ступеневою автоматичною трансмісією від ZF та повним пакетом опцій для бездоріжжя, пропонує не тільки високоефективні позашляхові можливості, але й комфорт бізнес-класу.  У вишуканому та елегантному салоні Ви відчуєте себе максимально комфортно. Матові панелі зі справжнього сандалового дерева на центральній консолі додають нотку розкоші в інтер’єр позашляховика.  Атмосферне підсвічування салону,  передні сидіння із функцією підігріву, масажу та вентиляції, а також трьохзонний клімат-контроль  — завдяки безлічі опцій класу-люкс Ви поринете в атмосферу неперевершеного затишку.

HAVAL H6. Автомобіль для свободи Вашого самовираження

HAVAL H6 – справжній бестселер модельного ряду HAVAL, який завдяки сучасному дизайну та різноманітному інноваційному оснащенню завойовує прихильність все більшої аудиторії споживачів. Окрім модного екстер’єру, модель пропонує багатий набір інтелектуальних опцій на борту.  Н6 володіє такими технологічними нововведеннями, як камера кругового огляду, автоматичний паркувальник, система моніторингу сліпих зон та система утримання в смузі руху. Якщо Ви цінуєте моду та технології, Н6 – Ваш правильний вибір!

HAVAL H2. Якісний та розумний вибір

Якщо Ви шукаєте оптимальне рішення, зверніть Вашу увагу на міський кросовер Н2. На Ваш вибір в офіційній дилерській мережі HAVAL представлена класична версія 2019 року випуску та фейсліфтингова модель 2020 року випуску.  Новий HAVAL H2 став більш сучасним та технологічним. Відзначимо, що зміни торкнулись не тільки зовнішності автомобіля, але і оснащення. Тепер на вибір клієнтів Н2 пропонується з опціональним панорамним дахом,  підтримкою Carplay, ESP 9-го покоління від Bosch та камерою заднього виду. Купуючи Н2 Ви, здійсните зважений вибір з точки зору співвідношення ціни та якості.

 

*В період акції Ви можете придбати автомобіль бренду HAVAL з акційного складу зі знижкою в розмірі 30 000 грн. від діючої вартості автомобіля, яка встановлена на день придбання автомобіля. Склад акційних автомобілів обмежений. Акція діє з 3 по 31 липня 2020 року в офіційній дилерській мережі HAVAL.  Деталі акції уточнюйте у менеджерів з продажу в автосалоні HAVAL Аеліта.

До складу HAVAL

Телефон: +380676323121

 

По вопросам сотрудничества — присылайте ваши предложения на info@aelita.ua
По вопросам покупки авто, запчастей, сервисного обслуживания, стоимости и поставок — обращайтесь в автоцентр АЭЛИТА
Copyright 2020 © aelita.ua