Команда Changan має 10 000 талантів світового рівня та співпрацює з 42 зарубіжними країнами та регіонами

01.02.2024

 

Виробник Changan має 62 роки досвіду у виробництві автомобілів. Автомобільна група до якої входить Changan має 4 власні бренди та три спільні підприємства, а саме:

  • Changan Ford
  • Changan Mazda
  • Компанія Jiangling Motors

В команді Changan працюють таланти світового рівня.

Понад 10 000 інженерів і техніків з 24 країн, у тому числі 6 000 співробітників відділу досліджень і розробок, майже 600 старших експертів. Для створення досконалої системи досліджень і розробок було створено “7 інститутів, 3 факультети та 4 центри”.

Виробник співпрацює з 42 зарубіжними країнами та регіонами.

Глобальну модель спільних досліджень і розробок було створено з різними акцентами, що охоплює дев’ять регіонів у шести країнах, включаючи міста Чунцин, Пекін, провінція Хебей, Хефей, Турин (Італія), Йокогама (Японія), Бірмінгем (Великобританія), Детройт (США) і Мюнхен (Німеччина).

 

Щороку Changan інвестує 5% річного доходу від продажів у дослідження та розробку продукції, а загальний обсяг інвестицій склав 15 мільярдів доларів США, починаючи з 11-го п’ятирічного плану. Потужність досліджень і розробок посідає перше місце в автомобільній промисловості Китаю протягом 10 років поспіль. Changan  отримало почесне звання “Національне інноваційне підприємство”.

Висококваліфіковані працівники та прагнення реагувати на індивідуальні потреби клієнтів дали змогу подати заявку на 14120 патентів, включаючи 4581 патентів на винахід (станом на 2020.11).

 

Головний провідний науково-дослідний потенціал Changan – це двигуни. Їх проектування стало провідним завдяки CAE-симуляції, головні критерії для компанії Чанган:

  • Потужний
  • Екологічний
  • Тихий

Changan також є лідером у галузі за загальним рівнем науково-дослідницьких можливостей. Компанія опанувала понад 200 основних технологій, включаючи регульований масляний насос, інтегрований випускний колектор, активну систему терморегуляції, 48В тощо.

Концептуальний салон Changan в Дніпрі знаходиться за адресою:

м. Дніпро, пр. Праці, 16а

Графік роботи:

Пн-Пт: 10.00-18.00

Сб: 10.00-15.00

Неділя: Вихідний

Тел: 0800304302

 

З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua