SUZUKI
Об'єм двигуна: 645 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 379000 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 1037 Трансмісія: 6 ступенчатая, постоянного зацепления Головна передача: ланцюг 609000 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 645 Трансмісія: 6 ступенева, секвентальна Головна передача: ланцюг 379000 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 645 Трансмісія: 6ст Головна передача: ланцюг 320000 грн*
299000 грн*
Детальніше

Бренд Suzuki

Suzuki - японська корпорація, яка має філії по всьому світу. Компанія Suzuki виробляє автомобілі, мотоцикли, всюдиходи та двигуни внутрішнього згоряння. Завдяки високій якості продукції та високотехнологічності, мотоцикли бренду Suzuki користуються популярністю у багатьох країнах світу і доходи компанії постійно збільшуються.

Історія бренду

Заснував компанію Сузукі Тою у 1922 році. Спочатку Suzuki не мала жодного відношення до виробництва автомобілів і мотоциклів та займалася випуском ткацьких верстатів. У 1941 році Suzuki випускає свій перший автомобіль та двигун для мотоцикла. Друга світова війна і криза, що послідувала за нею, поставили на паузу розвиток компанії. Але вже в 1952 році бренд Suzuki випускає свій перший мопед з двотактним двигуном. Через два роки на світ з'явився перший мотоцикл компанії Сузукі із 90-кубовим чотиритактним двигуном. У 1960-х роках компанія виходить на міжнародний ринок та успішно розвивається у мотоспорті. У 1962 році на чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів перемагає гонщик на мотоциклі Suzuki. Компанія Suzuki першою у світі стала оснащувати мотоцикли 6-ступінчастою коробкою передач. У 1970-х роках розпочала серійне виробництво мотоциклів з роторними двигунами. У 80-ті роки бренд Сузукі спеціалізується на виробництві полегшених дорожніх мотоциклів, а в 90-ті роки починає випускати молодіжні кросові мотоцикли. 

Види мотоциклів бренду Suzuki 

На сьогоднішній день компанія Suzuki – провідний світовий виробник автомобілів та мотоциклів, філії компанії є у ​​всіх великих країнах, а кількість співробітників налічує десятки тисяч. Бренд Suzuki спеціалізується на випуску наступних видів мотоциклів:
  1. Класичні мотоцикли. Класичним прикладом успішного виробництва мотоциклів є Suzuki А-100 з двотактним двигуном та чотириступінчастою коробкою передач. Саме ця модель принесла популярність бренду Suzuki, завдяки її маневреності та зручності управління. Сучасним представником класичної серії мотоциклів є Suzuki GSF600 Bandit. Модель має потужний двигун, надійні гальма, швидкий розгін та стильний зовнішній вигляд.
  2. Спортивні мотоцикли. Справжніми гоночними мотоциклами вважаються моделі серії GSX-R з чотирициліндровими рядними двигунами і системою подачі повітря SRAD. Найпотужнішим спортивним мотоциклом вважається модель Suzuki GSX1300R Hayabusa з максимальною швидкістю понад 300 км/год. Спортивні мотоцикли Suzuki можна купити в Дніпрі любителям агресивного та швидкого водіння, а також тим, хто захоплюється мотоспортом.
  3. Кросові мотоцикли. Однією з найпопулярніших моделей кросових мотоциклів є Suzuki RM80 з одноциліндровим двотактним двигуном рідинного охолодження. Саме на цьому байку виступають спортсмени у кросових змаганнях. Кросові мотоцикли від бренду Suzuki обирають не лише спортсмени, а й любителі швидкої їзди бездоріжжям.
  Бренд Suzuki ― це якість та надійність, перевірені часом. Компанія існує на світовому ринку вже близько 100 років і її прибуток постійно зростає. Щодня тисячі людей у ​​світі стають щасливими власниками мотоциклів Suzuki.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua