KTM
Об'єм двигуна: 799 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 521662 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 297242 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373.2 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 352300 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: Ланцюг 320142 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 1301 Трансмісія: 6ст Головна передача: ланцюг 1007600 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 297242 грн*
Детальніше

Бренд KTM

KTM (Kraftfahrzeug Trunkenpolz Mattighofen) ― австрійський бренд мототехніки, який користується популярністю не тільки в Європі, а в Америці та Азії. Мотоцикли бренду KTM беруть участь у світових першостях мотоспорту та займають там лідируючі позиції. KTM ― це швидкість, маневреність та відмінний зовнішній вигляд мотоциклів.

Исторія створення бренду KTM

Початком створення компанії KTM вважається 1934 рік, коли Ханс Транкенпольц відкрив свою автомайстерню. Під час Другої світової війни компанія займалася ремонтом дизельних двигунів, а в 1952 році випустила свій перший мотоцикл R100. Спочатку компанія КТМ складалася всього з 20 осіб і її продуктивність становила 3 ​​мотоцикли на день. У 1955 році компанія знайшла інвесторів і розпочала випуск трьох нових моделей мотоциклів. У 1957 році бренд КТМ випускає свій перший спортивний мотоцикл, який бере участь у перегонах та займає перші місця. Упродовж 40 років гонщики на мотоциклах КТМ виграли 260 титулів чемпіонату світу. У 1970-х роках компанія КТМ випускає вже 42 моделі мотоциклів та виходить на американський ринок. У 80-х роках компанія пережила кризу через смерть її засновника, але вже у 90-х відновила виробництво мотоциклів. КТМ став спонсором багатьох спортивних мотогонок, а популярна модель Duke стала взірцем спортбайків.

Сучасність

На сьогоднішній день компанія КТМ є найбільшим виробником мотоциклів у Європі, а її прибуток становить понад мільярд євро на рік. Бренд КТМ спеціалізується на випуску наступних мотоциклів:
  • гоночні;
  • ендуро;
  • крос-кантрі;
  • фрірайд.
Компанія КТМ продовжує домінувати на світових змаганнях з мотокросу. Також бренд починає спеціалізуватись на виробництві міських мотоциклів. Так що продукція КТМ підходить і для спокійної їзди в межах міста, і для швидкісного пересування по бездоріжжю. Компанія випускає електробайки FREERIDE E-XC та E-SX, які швидко завойовують популярність у Європі та Америці. У бренду КТМ амбітні плани на майбутнє, компанія постійно вдосконалює технології та йде в ногу з часом. Купити мотоцикл КТМ у Дніпрі ― це престижно та статусно. Окрім першокласних технічних характеристик, ви також отримаєте привабливий зовнішній вигляд мотоцикла і перехожі на вулиці будуть обертатися вам услід.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua