KAWASAKI
Об'єм двигуна: 451 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 321840 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 379950 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 399 см³ Трансмісія: 6-ступенева механічна Головна передача: ланцюг 485900 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: Автоматична 6 ст Головна передача: ланцюг 424650 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: Механічна 6 ст. Головна передача: ланцюг 424650 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: 6ст Головна передача: Ланцюг 447000 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 1043 Трансмісія: 6ст Головна передача: Ланцюг 938700 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 399 Трансмісія: 6ст Головна передача: Ланцюг 303450 грн*
289037 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: 6ст Головна передача: ланцюг 379950 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 649 Трансмісія: 6ст Головна передача: ланцюг 424650 грн*
Детальніше

Мотоцикли Kawasaki

Kawasaki — всесвітньо відомий японський бренд, який спеціалізується на виробництві літаків, тракторів, вертольотів та мотоциклів. Історія бренду Kawasaki почалася ще позаминулого століття і досі японська компанія існує на ринку та займає перші позиції.   Після поразки у Другій світовій війні на Японію було накладено мораторій на розвиток авіаційної галузі і Седзо Кавасакі (засновник компанії) почав шукати можливості застосувати свій інженерний та менеджерський талант. У цей час виник попит на малогабаритні засоби пересування і у 1950 році Кавасакі почав налагоджувати виробництво двигунів для мотоциклів. З того часу почався стрімкий зліт його кар'єри і початок випуску всесвітньо відомої марки мотоциклів.

Зародження бренду 

Перший двигун компанії Kawasaki був оснащений повітряним охолодженням, його потужність складала 4 кінські сили, а об'єм — 148 куб. см. Масове виробництво мотоциклів почалося з 1957 року. Meihazu В7 — перша модель мотоцикла, яка була повністю сконструйована на заводі Kawasaki. Мотоцикл був оснащений коробкою передач з чотирма сходинками та двотактним двигуном об'ємом 125 куб. см. Для продажу мотоциклів на місцевому ринку було засновано компанію Kawasaki Motors Sales.   У 1964 році компанія Kawasaki розпочинає масовий серійний випуск мотоциклів, обсяг виробництва складає вже 6-9 тисяч на місяць. У 1966 році завод випускає модель KAWASAKI W1 з об'ємом двигуна 650 куб. см та розгоном до 180 км/год. Саме ця модель перша набула міжнародної популярності і дозволила Кавасакі вийти на закордонний ринок.

Вихід на міжнародний ринок

У зв'язку з виходом на ринок США, компанія Кавасакі змогла ще більше модернізувати свої мотоцикли, щоб витримати високий рівень конкуренції. Байки стали легшими, покращилася маневреність і керованість. З'явилася нова модель мотоцикла KAWASAKI A1 Samurai з двигуном об'ємом 250 куб. см. У 1968 році з'явилася модель мотоцикла KAWASAKI Н1, об'єм двигуна якої становив 500 куб. см. Агрегат розвивав максимальну швидкість до 193 км/год, а розгін до 100 км становив лише 4,2 секунди. Нова модель набула популярності не лише в Японії та США, а й у Європі.

Сьогодення

На сьогоднішній день бренд Kawasaki – це не тільки висококласні мотоцикли, а й гідроцикли, квадроцикли, літальні апарати, повітряні двигуни та ракети. Лінійка мотоциклів Kawasaki представлена:
  • круїзерами;
  • дорожніми;
  • універсальними;
  • спортивними;
  • спортивно-туристичними;
  • кросовими байками.
Kawasaki означає високу технологічність та якість. На сьогоднішній день у світі працює понад 100 підрозділів компанії Kawasaki, налагоджений масовий серійний випуск продукції та доходи продовжують зростати. Купити мотоцикл Kawasaki в Дніпрі — це не тільки престиж, а й зручність водіння, маневреність, легкість керування та підвищена безпека. В даний час компанія працює над екологічністю мотоциклів та розробляє моделі електробайків. Успіх компанії Kawasaki пов'язаний з тим, що з самого початку її засновник зробив ставку на високотехнологічність. У компанії працювали найкращі інженери з усього світу. Бренд йде в ногу з науково-технічним прогресом та постійно модернізує свою продукцію. Буде зовсім не дивно, якщо незабаром з'являться літальні мотоцикли, від компанії Kawasaki можна очікувати чого завгодно.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua