Husqvarna
Об'єм двигуна: 889 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг під замовлення грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373,2 Трансмісія: МТ 6ст Головна передача: ланцюг 303886 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 898 Трансмісія: 6ст Головна передача: Ланцюг 622 200 грн*
Детальніше
Об'єм двигуна: 373.2 Трансмісія: 6ст Головна передача: Ланцюг 297 000 грн*
Детальніше

Бренд Husqvarna 

Husqvarna ― один із найстаріших брендів мототехніки. Шведська компанія має 100-річну історію і за цей час її продукція зуміла завоювати весь світ. Мотоцикли Husqvarna - швидкі, надійні, маневрені та безпечні, підходять як для міської, так і для спортивної їзди.

Історія бренду Husqvarna

Компанія Husqvarna Motorcycles випустила свій перший мотоцикл у далекому 1903 році. Ще у 1920-х-30-х роках бренд випускав міські мотоцикли та брав участь у престижних гоночних змаганнях зі своїми спортбайками. Під час і одразу після закінчення Другої світової війни компанія Husqvarna, як і багато її конкурентів, переживала кризу. У цей час випускалися лише легкі двотактні моделі, призначені для швидкого пересування містом.  Активний розвиток компанії Husqvarna Motorcycles почався у 1950-х роках. У цей час бренд випускає знаменитий мотоцикл Silverpilen (срібна стріла), який завоював популярність у всій Європі. 1960-ті-70-ті роки стали золотим часом для компанії Husqvarna. У цей час зростає популярність позашляхових мотоциклів і бренд набуває популярності не тільки в Європі, а й в Америці. На початку XXI століття компанія Husqvarna розпочинає активну співпрацю з брендом КТМ, що дозволяє збільшити виробничі потужності та дохід. У 2018 роцы запускається лінійка електробайків, які швидко розкуповують фанати екологічності. На сьогоднішній день мотопродукція бренду Husqvarna доступна в Європі, США, Латинській Америці, Індії та Південно-Східній Азії. Компанія постійно розширює свої представництва по всьому світу та вдосконалює технології мотовиробництва.

Досягнення компанії Husqvarna

У 1960-х роках Husqvarna стала найкращим гоночним брендом серед позашляхових мотоциклів. Найкращі гонщики світу завойовують свої титули за допомогою байків шведського виробника. У 2013 році на виставці мотоциклів EICMA у Мілані компанія представила моделі Vitpilen та Svartpilen та виборола першість у Європі з випуску вуличних мотоциклів. У 2019 році концепт Norden 901 на автосалоні EICMA 2019 став проривом та поверненням бренду у великий мотоспорт.   На сьогоднішній день Husqvarna випускає і міські, і кросові мотоцикли з бензиновими та електродвигунами. Кожен зможе підібрати байк собі до душі та стилю водіння. Дизайн мотоциклів відрізняється стильністю, агресивністю та підкреслює спортивний характер байків. Купити мотоцикл Husqvarna можна у салоні "Аеліта" в Дніпрі.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@aelita.ua
З питань покупки авто, запчастин, сервісного обслуговування, вартості та поставок - звертайтеся в автоцентр АЕЛІТА
Copyright 2024 © aelita.ua