В Україні стартував продаж нового покоління Honda Jazz Hybrid

10.09.2020

В Україні стартував продаж нового, четвертого покоління Honda Jazz — Jazz e: HEV.
Відмінною особливістю цього покоління є те, що відтепер це виключно гібридна модель. В автомобілі застосовується унікальна технологія e: HEV, яку умовно можна описати як «Електромобіль, який не вимагає зарядки».
Саме ця технологія дозволяє новой моделі досягти рекордно низького рівня витрати палива в місті — 2,4 л на 100 км і надзвичайної розгінної динаміки, що притаманна електромобілю.

Такі характеристики стали можливими завдяки використанню потужного електромотора в якості основного двигуна, в той час як економічний бензиновий двигун головним чином працює для вироблення електроенергії. Завдяки такому рішенню водій отримує головні переваги електромобіля, і при цьому не витрачає час на підзарядку батареї, як це було б необхідно в разі «звичайного» електромобіля.

Нова модель обладнана найсучаснішим комплексом систем безпеки Honda SENSING, який включає: Систему попередження зіткнення, Систему адаптивного круїз-контролю з функцією підтримки дистанції під час руху з низькою швидкістю, Систему підтримки руху в смузі, Систему запобігання з’їзду з дороги, Систему розпізнавання дорожніх знаків, систему автоматичного перемикання ближнього / дальнього світла і інші.

Також, вперше на ринку в своєму класі водій і пасажири захищені 10 подушками безпеки, де на додаток до традиційних фронтальних і бічних подушок безпеки, бічних шторок безпеки, додалися бічні подушки на задніх сидіннях і подушка між водієм і переднім пасажиром.

Для України новий Honda Jazz e: HEV є втіленням стратегії Honda Electric Vision, яка відповідно до концепції e: TECHNOLOGY передбачає створення нових електрифікованих моделей, в яких за рахунок новітніх та інноваційних технологій Honda максимальна ефективність і видатна повсякденна зручність поєднується із задоволенням від керування, дарує надзвичайні емоції.

Сучасна еволюція дизайну вносить прекрасну простоту в зовнішній вигляд нової моделі Jazz, надаючи характерних «позачасових» рис. Його плавні обриси, довгі лінії даху і стиль, споріднений з попередніми поколіннями, утворює миттєво впізнаваний силует.

Щоб зробити революцію по суті свого компактного міського автомобіля, Honda зосередилася на новій філософії дизайну, укладеної в японське поняття «Yoo no bi». Це поняття визнає красу, яка існує в повсякденних предметах, які з часом вигострюються, щоб зробити їх ще більш красивими і ергономічно приємними для використання з конкретною метою.

Honda ставить в основу дизайну зручність, тому дизайн передньої панелі приладів спроектований за сучасними вимогами, і побудований навколо нових екранів розважально-інформаційної системи.

7-дюймовий екран панелі приладів і центральний 9-дюймовий сенсорний екран сприяють комфортному і безпечному водінню. До інформаційно-розважальних функцій і додатків можна отримати доступ через сенсорний екран або доповнити контентом з смартфонів за допомогою Android Auto і Apple CarPlay, що буде відтворюватися високоякісної звуковою системою.

Для більш детального знайомства з новою моделлю Jazz Hydrid запрошуємо відвідати наш автосалон Honda, за адресою: м.Дніпро, вул. Івана Езау, 17.

По вопросам сотрудничества — присылайте ваши предложения на info@aelita.ua
По вопросам покупки авто, запчастей, сервисного обслуживания, стоимости и поставок — обращайтесь в автоцентр АЭЛИТА
Copyright 2020 © aelita.ua