Два двигуни Hyundai отримали нагороди рейтингу Wards 10 Best Engines

17.01.2020

Другий рік поспіль силові установки, розроблені інженерами Hyundai, отримують найвищі нагороди престижного конкурсу Wards 10 Best Engines. У цьому році високої оцінки експертного журі конкурсу удостоїлися два мотори Hyundai: 1.6 літровий бензиновий двигун Smartstream GDi, який встановлюється на седан Sonata нового покоління, і синхронний електромотор з постійними магнітами, яким оснащується електрокроссовер Kona Electric.

Офіційна церемонія нагородження конкурсу Wards 10 Best Engines відбулася 16 січня 2020 року в Детройті.
«Ми вдоволені тим, що наш новий двигун сімейства Smartstream GDi, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом із глибиною і тривалістю відкриття клапанів, що змінюються (CVVD), отримав визнання експертів журі Wards 10 Best Engines. Так само, як і прогресивна силова установка PMSM, якою оснащується перший електричний кросовер марки — Kona Electric. Ці нагороди — підтвердження лідерських амбіцій компанії Hyundai Motor в області створення високоефективних силових установок», — заявив Майкл О’Брайен, віце-президент Hyundai Motor America.

Технологія CVVD, яка буде застосована на інших силових установках сімейства Smartstream, оптимізує робочі характеристики двигуна і ефективність споживання палива при різних режимах руху, таких як водіння в еко або спортивному режимі. Технологія управління клапанами забезпечує підвищення продуктивності мотору на 4%, ефективність використання палива на 5%, а також знижує рівень шкідливих викидів на 12%.
Застосування даної технології дозволило збільшити продуктивність і потужність мотору, а також значно знизити витрату палива і шкідливі викиди. Наприклад, двигун 1.6 Smartstream GDi, встановлений на новому поколінні Hyundai Sonata, розвиває потужність у 180 к.с. при 265 Н∙м крутного моменту, а середня витрата палива становить 7.6 л/100 км.
Експертне журі також високо оцінило силову установку електричного кросоверу Kona Electric. Нагорода, якої другий рік поспіль удостоїли синхронний мотор з постійними магнітами моделі, підтверджує, що Hyundai Motor є одним з провідних світових виробників трансмісій для електричних автомобілів, які відрізняються високою ефективністю і забезпечують оптимальний запас ходу на одній зарядці — до 450 км (за даними WLTP).
Конкурс Wards 10 Best Engines проводиться протягом 26 років. Символічно, що в цьому році в рейтингу брали участь 26 кращих двигунів, які встановлюються на автомобілі 2019 — 2020 модельного року.

Всі нагороди Hyundai в конкурсі Wards 10 Best Engines
2009 — двигун Tau V-8 (4.6 л) для Hyundai Genesis
2010 — двигун Tau V-8 (4.6 л) для Hyundai Genesis
2011 — двигун Tau V-8 (5.0 л) для Hyundai Genesis
2012 — двигун Gamma i-4 (1.6 л) для Hyundai Accent
2015 — двигун FCEV для Hyundai Tucson Fuel Cell
2016 — двигун Theta-II (2.0 л) для Hyundai Sonata PHEV
2017 — двигун Turbocharged DOHC (1.4 л) для Hyundai Elantra Eco
2019 — мотори PSMP для Hyundai Kona Electric і NEXO
2020 року — двигун Smartstream GDi (1.6 л) для Hyundai Sonata і PSMP для Hyundai Kona Electric

По вопросам сотрудничества — присылайте ваши предложения на info@aelita.ua
По вопросам покупки авто, запчастей, сервисного обслуживания, стоимости и поставок — обращайтесь в автоцентр АЭЛИТА
Copyright 2020 © aelita.ua